Фото без описуУ боях за Україну героїчно загинув  у перший день  російсько-української війни 24 лютого 2022 року Олег Станіславович Ковалевський  біля населеного пункту Тара́сівка у Виноградівській сільській громаді, Херсонського району, Херсонської області.

Спочатку  мама  Галина Андріївна не могла додзвонитися, син не виходив на зв'язок… Певний час рідні не отримували жодної вістки, намагалися розшукати Олега. І лише через кілька місяців мамі вдалося дізнатися інформацію про загибель сина, довідатися про місце поховання військового – у селі Бри́лівка, селищі міського типу, у Виноградівській сільській громаді, Херсонського району, Херсонської області.

Олег Ковалевський  народився 06 листопада 1975 року в містечку Стара Синява,  Старосинявського району, Хмельницької області. Родина спочатку проживала тут, а потім виїхали  на південь України – до Миколаївської області.

Олег Ковалевський навчався у Баштанській середній школі №1 Миколаївської області. Після закінчення школи вступив до Херсонського училища міліції, яке успішно закінчив.

Навчався у Міжнародному Київському науково-технічному університеті, отримав спеціальність «Юрист», магістр права.

Так склалися життєві обставини, за сімейним станом був розлучений, виховав двох дорослих синів.

Під час виконання військового завдання загинув 24.02.2022р. в перший день  агресії російських загарбників проти України в результаті авіаційного удару військовими літаками типу «СУ» збройних сил російської федерації  неподалік населеного пункту Тарасівка по колоні прикордонної комендатури, яка здійснювала передислокацію за місцем призначення.  Внаслідок розриву снаряду одночасно загинуло 9 побратимів. (Перша звістка про кількість загиблих).

Ковалевський О.С. був начальником відділення тилового забезпечення прикордонної комендатури швидкого реагування 79-ого прикордонного загону Державної прикордонної служби України, військове звання – головний сержант.

Зі слів матері Галини Ковалевської, їй вдалося встановити імена усіх загиблих побратимів, що поховані поряд із сином, їх нараховується 12 чоловік. Мати спілкується із родинами загиблих та чекають можливості перепоховати тіла загиблих в рідній стороні. Їх смерть пов’язана з виконанням  обов’язків військової служби.

Старосинявська територіальна громада висловлює щирі співчуття  матері Галині Андріївні, усій родині загиблого Героя.

Низько схиляємо голови у журбі разом з рідними та знайомими. Нехай земля буде пухом.

Вічна пам'ять  захиснику  України! Герої не вмирають!