Фото без описуВокальне  тріо «Елегія»  Старосинявського  центрального Будинку культури «Ритм»  діє  на теренах Старосинявського краю понад  10 років. За цей період часу їхні виступи полюбили жителі громади. Українські патріотичні пісні у виконанні «Елегії» емоційно заряджають та несуть любов до рідного краю, Неньки-України.

Учасники  колективу – працівники  Будинку  культури. Колектив  відомий    на  Старосинявщині та  поза  її  межами. Жоден  масовий  захід  в громаді  не  обходиться  без його  участі.

Колектив неодноразово брав  участь в багатьох  обласних, Всеукраїнських    конкурсах, фестивалях, різноманітних святкових заходах. У  репертуар  входить багато  пісень:  українських народних, патріотичних, естрадних, твори  місцевих  поетів і композиторів.  Тріо «Елегія»  постійно збагачує  своє  творче надбання і   ніколи   не зупиняється  на  досягнутому, їхні  виступи  чекають  з  нетерпінням мешканці громади.

За матеріалами Старосинявського ЦБК