Фото без описуВідбулося чергове засідання комісії з упорядкувань вулиць Старосинявської селищної ради, яке провів перший заступник селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради Олександр Попик.

Члени комісії розглянули назви вулиць, які ще не перейменовано, у населених пунктах громади, і на які звертали увагу в своїх письмових зверненнях громадські діячі. Комісією складено список назв вулиць, які потребують перейменування. Назва кожної вулиці має пройти громадське обговорення. Напрацьовано алгоритм дій, вказаний в діючому законодавстві.

За виконанням доручення комісії в населених пунктах громади та Старій Синяві закріплено старост та членів комісії.

Робота комісії із перейменування вулиць та провулків населених пунктів громади продовжуватиметься  і  в  2023 році.

За матеріалами роботи комісії