Фото без описуВчора, 15 лютого 2023 року, ветерани Афганістану Старосинявщини відзначали 34-у річницю виведення військ з Демократичної Республіки Афганістан.Старосинявська громадська організація ветеранів Афганістану висловлює щирі слова вдячності за надану допомогу і підтримку представникам органу місцевого самоврядування: селищному голові Віталію Едуардовичу Здебському, який розділив з нами хвилини пам’яті, сприяв отриманню матеріальної допомоги афганцям та надав підтримку в проведенні заходу; депутатам Старосинявської селищної ради Андрію Анатолійовичу Сопруку, Олександру Ларіоновичу Кроту та Олександру Дмитровичу Миколайцю за співпрацю, допомогу в організації заходу.

Дякуємо за те, що сприяєте діяльності і розвитку нашої організації, шануєте пам'ять воїнів-інтернаціоналістів. Завдяки вашій турботі організовано зустріч воїнів-інтернаціоналістів та підтримано їх фінансово.

Прийміть слова вдячності від афганців за підтримку та піклування. Нехай ваші справи повернуться до вас добром.

Бажаємо вам миру, добра та міцного здоров’я.

З повагою, голова Старосинявської

громадської організації ветеранів Афганістану