Фото без описуСелищний голова Віталій Здебський  провів засідання комісії з питань захисту прав дітей при Старосинявській селищній раді. Під час роботи розглянули  заяви  неповнолітніх громадян та їх батьків про надання згоди органу опіки та піклування на укладання і підписання договорів про поділ спадкового майна та  заяви про надання дозволу органу опіки та піклування на укладання договорів купівлі-продажу житлового будинку та  нерухомого майна за згодою їхніх батьків. Про що інформував членів комісії начальник відділу – служби у справах дітей Старосинявської селищної ради Віктор Данілкович.

Кожна заява була детально розглянута, адже питання захисту прав дітей на сьогодні є одним із пріоритетних  напрямків діяльності ради.

За матеріалами роботи комісії.