Фото без описуЗа Україну  віддав своє життя на території Донецької  області житель  селища  Стара Синява  ГОНЧАРУК Сергій Володимирович.

Завтра, 26 січня 2023 року, оголошено днем жалоби на території Старосинявської територіальної громади у зв’язку з прощанням із загиблим Героєм –  Сергієм Гончаруком.

У четвер  26.01.2023р. близько  9.45 – 10.00 похоронна процесія буде рухатися   із м.Хмельницького до смт Старої Синяви. Прохання створити «живий коридор» із  9.45 по маршруту: Лисанівці, Паньківці, Дашківці, Іванківці, Стара Синява (через центр), мікрорайон Цукрозаводу.

Прощання з Героєм відбудеться завтра, у четвер  26.01.2023р.  о 10.00 – 10.30 за адресою: смт Стара Синява, вул.Баштанна (колишня Валі Котика), буд.№1, поминальна панахида  проводитиметься  в українській (УГКЦ) церкві України – храмі  «Преображення Господнього»  близько 11.00.

Поховання відбудеться  на місцевому кладовищі селища Стара Синява.

Старосинявська громада глибоко сумує з приводу смерті Героя, висловлюємо щирі співчуття рідним та близьким.

Світла пам'ять Герою!