Виклики, з якими зіштовхнулась Україна в 2022 році стали справді безпрецедентними. Для  покращення ситуації на ринку праці та стабілізації економіки, Уряд запровадив цілу низку програм:
    «Доступні кредити 5-7-9%» - урядова програма, що передбачає спрощення доступу підприємств малого та середнього бізнесу до банківського кредитування. Ініціатива, яка стартувала у лютому 2020 року, продовжила працювати й цьогоріч. 

З початку дії програми банки видали бізнесу  52,18 тисячі кредитів на майже 162 млрд грн.

    Грантова програма мікрокредитування «Власна справа» - ініціатива від держави в рамках проєкту єРобота для започаткування чи розвитку бізнесу. Підприємці можуть отримати мікрогранти на започаткування або розширення власного бізнесу на суму до 250 тисяч грн. Головною умовою є створення нових робочих місць. 
Сумарно з початку реалізації програми «Власна справа» підприємцями отримано грантів на суму близько 776,8 млн грн для 3321 підприємців.  За попередніми розрахунками буде створено 8313 нових робочих місць.

    Армія відновлення - програма Уряду для тих українців, які з різних причин залишились без роботи. Усі охочі можуть добровільно долучитись до суспільно корисних робіт - ремонтно-відновлювальні роботи, розвантаження гуманітарної допомоги, відновлення житлових будинків, пошкоджених у результаті бойових дій. Держава ж оплачує їх працю на рівні мінімальної зарплати. 

За підсумками 2022 року до Армії відновлення долучились 3597 осіб в 9 областях України. Всього держава перерахувала працівникам 24,07 млн гривень. 

Щоб бути в курсі останніх новин та дізнатись більше про актуальні програми для бізнесу та підприємництва, підписуйтесь на сторінки:

Міністерство економіки України https://www.facebook.com/mineconomdev 

Першого віцепрем'єр-міністра - міністра економіки України https://www.facebook.com/yulia.svyrydenko . 

Державної служби зайнятості https://www.facebook.com/zaniatist/.

Відділ інформаційної роботи Хмельницького обласного центру зайнятості   

тел: +38(0382) 65-74-18  +38(0382)76-46-42,  khm-ocz@kmocz.gov.ua.