Фото без опису1.Організатор конкурсу: Виконавчий комітет Старосинявської селищної ради; вул. І. Франка, 8, смт Стара Синява, Хмельницький район, Хмельницька область, 31400.

2. Підстава для проведення конкурсу: Рішення виконкому селищної ради «Про підготовку та проведення конкурсу з визначення виконавця послуг з вивезення твердих побутових відходів на території Старосинявської селищної ради».

3. Місце, дата і час проведення конкурсу: вул. І. Франка, 8, смт Стара Синява, Хмельницький район, Хмельницька область, 31400.

Дата: 02.12.2022 р.; Час: 14.00 год.

Відповідно до протоколу № 1 від 02.12.2022 року засідання комісії з проведення конкурсу з визначення виконавця послуг з вивезення твердих побутових відходів на території Старосинявської селищної ради, затвердженого рішенням виконавчого комітету Старосинявської селищної ради від 08.12.2022р, виконавцем таких послуг призначається КП «Старосинявський комунгосп», з яким буде укладено відповідний договір терміном на 1 рік.