Фото без описуСидоришин Валерій Григорович загинув  у боротьбі за Україну внаслідок важкого поранення  на території  Донецької   області. Валерій Сидоришин  народився 07 лютого 1970 року у селі Ілятка Старосинявського району, Хмельницької області.

Закінчив Ілятківську восьмирічну школу у 1985 році (Ілятківську загальноосвітню школу І-ІІ ступенів). 9-ий та 10-ий клас закінчив у Новосинявській середній школі.

Після закінчення школи навчався у Київському ПТУ на столяра.

Проходив військову службу у Збройних Силах – служив у м.Владивосток (морська піхота).

Після армії працював на деревообробному комбінаті «Осокор» у Київській області. Згодом став приватним підприємцем із 2007р.

У березні 2022 року пішов на захист України на  Донецькому напрямку. Навідник протитанкового відділення гранатометного взводу четвертої роти  2-го батальйону охорони, сержант Валерій Сидоришин був призваний Дніпровським РТЦК та СП у м.Києві 01.03.2022р. Загинув  25.11.2022р., внаслідок поранення несумісного з життям поблизу с.Озарянівка (Торецька міська громада), Бахмутського району, Донецької області. З гідністю виконав  військовий обов’язок із захисту Батьківщини.

Старосинявська селищна рада висловлює співчуття рідним та близьким учасника бойових дій: дружині Ларисі Степанівні Сидоришиній, донькам Інні та Юлії, родині захисника.

Вічна пам'ять  захиснику  України! Герої не вмирають!