Фото без описуУ рамках акції "16 днів проти насильства" інспектори сектору ювенальної превенції Хмельницького районного управління поліції Устименко Ірина і Новохижко Тетяна спільно з поліцейським офіцером Старосинявської громади  Михайлом Литвинюком, дільничним офіцером поліції Сергієм Співаком та в.о. директора Старосинявського ЦСССДМ Шуляк Інною провели в Новосинявському ліцеї виховний урок на тему “Ми проти насильства" з метою виховання толерантності у ставленні до оточуючих та один до одного.

Учні залюбки залишили відбитки своїх долоньок, пояснили, що розуміють під поняттям "насилля", і виразили своє негативне ставлення до будь-яких проявів домашнього насильства. «Родина без насильства!», -  таким був девіз роз’яснювального заходу  серед учнівської молоді.

За матеріалами заходу