Цей день об’єднав дві видатні події в історії України: Помаранчеву революцію 2004 року і Революцію Гідності 2013 року.  У Старосинявській громаді відбулося вшанування пам’ятних подій та учасників історичних подій. Цей день назавжди став незаперечним доказом відродження української нації та сторіччя утворення української державності.

21 листопада – 9 річниця Дня Гідності і свободи -  представники  громади, працівники комунальних установ та структурних підрозділів селищної ради разом  спільно із  начальником десятого відділу Хмельницького районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки Михайлом Королевським  поклали  квіти до пам’ятників борців за незалежність України: меморіальної дошки пам’яті Героя АТО, колишнього селищного голови Романенка Олександра Трохимовича, меморіальної дошки пам’яті Героя АТО Олександра Казмірова, пам’ятного знаку загиблим та померлим ліквідаторам наслідків аварії на ЧАЕС, меморіалу загиблим учасникам АТО/ООС, пам’ятника Тарасові Шевченку – борцю за вільну Україну.

Відділ культури, національностей, релігій та туризму
виконкому селищної ради