Фото без описуПід час осінніх частих дощів  стан сільських грунтових доріг Старосинявської громади значно погіршився.  На жаль, з вимогами воєнного стану в країні, непростою ситуацією, яка склалася нині, фінансування місцевого бюджету  спрямовується тільки на необхідні першочергові напрямки.

У селі Заставці спільними зусиллями селищного голови Віталія Здебського  організовано ямковий ремонт комунальної дороги – ділянки протяжністю 100 м, яка під час затяжних дощів перебувала у критичному стані. Висипано  40 тонн щебеню фракції 20-40 мм, розрівняно ділянку дороги технікою КП «Старосинявський комунгосп».

Враховуючи можливості фінансування з місцевого бюджету селищною радою додатково заплановано ямковий ремонт ділянок доріг комунальної власності  на окремих вулицях Старої Синяви.

Відділ економічного розвитку, торгівлі та інвестицій
виконкому селищної ради