Фото без опису31 травня та 1 червня в Старосинявській селищній раді відбувались засідання постійних комісій. На засіданнях депутати детально розглянули питання, які виносяться на двадцять другу чергову сесію ради, опрацювали 108 проектів рішень сесії та підготували ряд пропозицій.

7 та 9 червня 2022 року проходили пленарні засідання двадцять другої чергової сесії ради, на яких депутати ухвалили 103 рішення. Переважна кількість рішень – це рішення у сфері земельних відносин. Також було прийнято депутатський запит щодо відновлення тротуару по вул. Заводській, що в смт. Стара Синява, внесено зміни до селищного бюджету, заслухано звіти про виконання селищного бюджету за 2021 рік та 1 квартал 2022 року. Депутати перейменували 77 вулиць в смт. Стара Синява та інших населених пунктах нашої громади, які мали назви, повзанні з пропагандою тоталітарного режиму та його діячів. Затвердили план роботи селищної ради на 2022 рік, внесли зміни до установчих документів деяких комунальних закладів громади, внесли зміни до діючих програм розвитку та заслухали звіти про виконання програм, термін дії яких закінчився.