Фото без описуПід час воєнного стану залишається непростою ситуація із проведенням ремонтних робіт ділянок вуличних доріг та під’їзних доріг до населених пунктів, зокрема, виділенням фінансування і самою процедурою спрямування бюджетних коштів  на виконання даних робіт.

У заходах Програми будівництва, реконструкції, ремонту та утримання вулиць та доріг комунальної власності Старосинявської селищної ради на 2022-2025 роки включено відрізок дороги комунальної власності по вулиці Лесі Українки в с.Бабине до переліку об’єктів ямкового ремонту, проте під час воєнного стану в країні визначено першочергові напрямки фінансування, зокрема, захищені статті та вкрай необхідні заходи програм…  Тому жителі села Бабине цього літа приводили в належний стан частину дороги на даній вулиці спільними силами  мешканців та у співпраці з місцевими аграріями. 500 м дороги шириною близько 5 м в центрі села  вкрай потребували ямкового ремонту.

Жителі села Бабине зібрали 59 500  грн., котрі використали для ремонту відрізку дороги. Збирали по крупинці: хто що міг – по 200 грн., по 500 грн. Значну допомогу односельцям надали місцевий фермер Олександр Голомах (керівник  ФГ " Вікторія ")  – 23 тис. грн., орендар землі Віталій Таєнчук (керівник ДП ДГ «Пасічна») виділив 40 л дизпалива, підтримали фінансово ремонт дороги – Віктор Сторожук (керівник ФГ «Сторожука В.І.»)  – 5 тис. грн., Василь Кузик  (керівник ФГ «Надія») – 2 тис. грн., Олександр Качур – 2 тис. грн., Олександр Гонта – 2 тис. грн., Олександр Сторожук – 2 тис. грн., Андрій Гарник – 2,7 тис. грн., Максим Холодняк – 2 тис. грн., Віталій Качур – 2 тис. грн., Віталій Кравчук – 1 тис. грн., Галина Гевак – 1 тис. грн.

На безоплатній основі спецтехніку надали  Олександр Сторожук,  Віталій Качур, Ігор Кравчук.

За ініціативою жителів села Сторожука Олександра Анатолійович та Качура Віталія Федоровича проведено ямковий ремонт ділянки вул. Лесі Українки в с.Бабине.  Також долучилися всі жителі села - 72 мешканці  громади села Бабино здали кошти на ремонт  цієї ділянки дороги.

Спільна справа над благоустроєм дороги згуртувала мешканців у складний час. На часі головним пріоритетом залишається Мир в країні… Українці – сильні, сильні в об’єднанні, з таким розумінням крок за кроком змінюємо ситуацію.  Все буде УКРАЇНА!

Галина Холодняк,

староста сіл Бабине, Дубова.