Фото без описуПідтримуючи акцію «За чисте довкілля» на території Старосинявської громади старости населених пунктів разом із мешканцями провели дні благоустрою.

За участю жителів села та старости Йосипівського старостинського округу Івана Луценка здійснено заходи із благоустрою в с.Іванківці - ліквідовано стихійне сміттєзвалище в селі. Староста дякує жителям вул.Миру, які взяли участь у ліквідації сміттєзвалища та керівнику і працівникам КП "Старосинявський комунгосп" за надану техніку та допомогу в проведенні благоустрою села.

Продуктивними були години благоустрою на вул. Сидоришина в с. Йосипівка, де спільними зусиллями прибрано територію.

Активно долучилися до благоустрою місцевого кладовища жителі с.Бабине, організованого старостою Бабинського старостинського округу Галиною Холодняк.

Дотримуючись вимого акції «За чисте довкілля» жителі с.Нова Синявка спільно із старостою Новосиняського старостинського округу Віталієм Синицею прибрали прибережну смугу місцевої річки, прибрали інші території.

Спільними зусиллями жителі Пилявського старостинського округу разом із старостою Володимиром Кисилишиним прибрали території, прилеглі до місць сільських закладів культурно-освітньої ланки.

Дні благоустрою продовжуються на території громади в усіх населених пунктах.

Відділ комунального майна, ЖКГ та інфраструктури,

цивільного захисту населення та мобілізаційної роботи