Фото без описуБлагоустрій сільських вулиць та придорожніх смуг у населених пунктах – питання на часі. Яким чином організовано весняні роботи та наведено лад на території сіл багато залежить від спільних зусиль керівництва установ, місцевих підприємств та самих жителів, які проживають на території.

Дружну спільну справу з благоустрою продемонстрували жителі села Теліжинці та працівники місцевого сільськогосподарського підприємства ПСП "Обрій", які разом із старостою Йосипівського старостинського округу Іваном Луценком працювали на вулицях, забезпечуючи належний благоустрій в селі: зібрали стихійні смітники, загорнули сухостій, вивезли сміття.

Висловлюю щирі слова вдячності керівнику ПСП "Обрій" Олександру Кроту за підтримку, надану техніку та допомогу в організації проведення благоустрою села.

Іван Луценко, староста.