Станом на 15 лютого 2022 року за даними КНП «Старосинявський ЦПМСД» на території Старосинявської територіальної громади нараховується 233 хворих на коронавірусну хворобу, з них 13 дітей. Усі хворі лікуються, із них-178 амбулаторно, 55-госпіталізовано. На даний час на стаціонарному лікуванні в «ковідному» відділенні КНП «Старосинявська багатопрофільна лікарня» перебуває 52 людини.

Усього з початку пандемії захворіло 2579 осіб, одужали за даними ЦПМСД – 2283 людини. На жаль, не здолали хворобу 63 наших співгромадян (летальні випадки).

Шановні, громадяни! Закликаємо Вас до вакцинації. Дотримуйтеся правил карантину та протиепідемічних вимог. Не нехтуйте носінням масок та зберігайте дистанцію при особистих контактах в громадських місцях та на вулиці.

Турбуйтеся про своє здоров’я та здоров’я близьких Вам людей.