Фото без описуШАНОВНІ ЖИТЕЛІ СТАРОСИНЯВСЬКОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ! Просимо вас прийняти участь в наповненні достовірними даними реєстр Старосинявської територіальної громади. Наповнення даного реєстру надасть вам можливість користуватися даними реєстру, а саме здійснення реєстрації/зняття з реєстрації місця проживання, отримання необхідних вам відомостей (довідок, витягів), що стосуються реєстрації вашого місця проживання чи декларування, в паперовому та/чи електронному вигляді.

Для цього необхідно лише звернутися до Центру Надання Адміністративних Послуг, який знаходиться за адресою: вул. Грушевського,61, смт Стара Синява і повідомити, що ви хочете актуалізувати дані реєстру територіальної громади. З собою обов'язково необхідно мати: паспортний документ, будинкову книгу чи витяг з погосподарських книг (береться в старости).

Виконавчий комітет Старосинявської селищної ради