Фото без описуЯка нині склалася ситуація із захворювання на коронавірус? Про це інформує заступник головного лікаря Старосинявського ЦПМСД Валентина Кицун: «Станом на 24.01.2022р. на Старосинявщині кількість хворих на COVID-19 від початку пандемії за даними КНП «Старосинявський ЦПМСД» становить - 2149 (+ 13 нових випадків), 61 летальних, лікується всього 66 чол.( з них 6 дітей), з них госпіталізовано - 11: 11- в Старокостянтинівську БПЛ.

Територіально: с. Нова Синявка - 1, смт Стара Синява - 3, с. Мисюрівка - 1, с. Перекора -2, с. Ожарівка - 1, с. Пишки - 2, с. Паплинці - 1.

З усієї кількості госпіталізованих щеплено від COVID-19, з них : щеплено від COVID-19 - 3 - 27%, не щеплено від COVID-19: 8 - 73%.

Згідно Розпорядження керівника робіт з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації затверджена маршрутизація пацієнтів Старосинявської ТГ, хворих або з підозрою на коронавірусну інфекцію COVID-19 в Старокостянтинівську БПЛ.

55 - лікується амбулаторно, під наглядом сімейних лікарів.

Територіально: смт Стара Синява - 24, с. Пасічна - 1,с. Уласово-Русанівка - 1, с. Нова Синявка - 1, с. Адампіль - 6, с. Щербані - 2, с. Заставці - 5, с. Ожарівка - 3, с. Перекора - 2, с. Пишки - 2, с. Паплинці - 2, с. Чехи - 1, с. Йосипівка - 1, с. Гречана - 1, с. Мисюрівка - 1, с. Пилявка - 1.

2022 - одужали, Кількість летальних -61.

Запрошуємо всіх бажаючих вакцинуватися проти коронавірусної хвороби вакциною Астра Зенека , Короновак, Пфайзер та Модерна!

Інформацію можна отримати за телефоном 098 8472166 (реєстратор Людмила Сергіївна) або у свого сімейного лікаря.

Вакцинація проводиться в пунктах щеплення:

• в приміщенні Старосинявської амбулаторії ЗП/СМ, вул. Грушевського,15 (І поверх) , -- в Пилявській амбулаторії ЗП/СМ, вул. Жукова, 1Б,
  • в Пасічнянській амбулаторії ЗП/СМ, вул. Грушевського,4,
  •  Новосинявській АЗП/СМ, вул. Перемоги, 8 Г,
  • в Адампільській АЗП/СМ, вул. Центральна, 3.

Щеплення відбуваються за попереднім записом у порядку «живої черги» з 08:00 щоденно (крім вихідних).

У маломобільних людей є можливість отримати щеплення від COVID-19 удома. Для цього на Старосинявщині створена та працює мобільна бригада.

Звісно, викликати бригаду саме для однієї людини проблематично. Тож ви можете звернутися до сімейного лікаря чи до реєстратора 0988472166.

Розкажіть, що маєте обмеження в русі та потребуєте вакцинації удома, повідомте адресу. Коли мобільна бригада формуватиме черговий список виїздів, вашу адресу додадуть до маршруту.

Важливо: якщо ви потребуєте вакцинації удома, то мобільна бригада під час візиту до вас може прищепити і тих людей, що допомагають вам у побуті або ж доглядають вас.

Вакцинація – єдиний дієвий спосіб уберегтися від інфекційних захворювань і запобігти розвитку небезпечних ускладнень, які можуть стати причиною інвалідності та навіть летального результату!

У контексті перемоги над пандемією ми часто чуємо поняття «колективного імунітету». Він виникає, коли у більшої частини населення виробляється стійкість до вірусу внаслідок уже пережитого інфікування або вакцинування. Щоб досягти цього потрібно вакцинувати щонайменше 80% населення. Коли цей поріг вдасться подолати, очікується, що люди зможуть повернутися до нормального життя. Будьте здорові! Бережіть себе!»

В 12 915 нових випадків COVID-19 зафіксовано станом на 24 січня 2022 року. Зокрема, захворіли 1 826 дітей та 224 медпрацівники. Також за минулу добу: госпіталізовано – 1 836 осіб; летальних випадків – 67; одужало – 2 430 осіб; здійснено тестувань за добу – 50 680 (зокрема методом ПЛР – 26 131 методом ІФА – 2 683); досліджень експрес-тестами на антиген до SARS-CoV-2 – 21 866.

За останню добу найбільша кількість підтверджених випадків зареєстрована у Львівській (2036), Івано-Франківській (1765), Харківській (1019), Сумській (856) і Чернівецькій (837) областях.

Для чого потрібна бустерна доза вакцини проти COVID-19?

Бустерна доза посилює наявний імунітет. Основні дози вакцин захищають від важких та смертельних випадків, однак імунітет від них із часом слабшає.

Дослідження показують, що бустерна доза мРНК-вакциною (Moderna або Comirnaty/Pfizer) допомогає в боротьбі зі штамом «Омікрон».

Отримати бустерну дозу можна через 6 місяців після другого щеплення в будь-якому пункті чи центрі вакцинації проти COVID-19. Переглянути повний список можна на офіційному сайті кампанії вакцинації проти COVID-19 - https://vaccination.covid19.gov.ua/list

За оперативною інформацією Старосинявської ТГ.