Хмельницька область, Хмельницький район

Служба зайнятості проводить опитування громадян щодо якості надання послуг

Дата: 22.11.2021 16:39

Державна служба зайнятості проводить опитування громадян щодо надання послуг клієнтам служби зайнятості. Дані проведеного анкетування слугуватимуть основою для напрацювання рекомендацій покращення якості та ефективності надання послуг у майбутньому.

Для участі в опитуванні відскануйте QR-код за допомогою смартфону, або заходьте за посиланням на анкету ? https://cutt.ly/2TS010f .

Також, ви можете звернутися до Хмельницької обласної служби зайнятості із заявою, скаргою, чи пропозицією за допомогою письмового звернення і надіслати його через форму електронного звернення ? https://cutt.ly/6TS36PT. Наші фахівці впродовж 15 робочих днів нададуть Вам письмову відповідь. Зверніть увагу! Письмове звернення без зазначення місця проживання, не підписане автором, визнається анонімним і розгляду не підлягає. (Закон України «Про звернення громадян», Стаття 5,8).

Всі питання пов’язані з наданням послуг, консультації можна отримати за єдиним безкоштовним номером гарячої лінії 0-800-50-99-66.

Відділ інформаційної роботи  Хмельницький обласний центр зайнятості

пров. Шевченка,10 м.Хмельницький, Україна, 29000

тел: +38(0382) 65-74-18  +38(0382)76-46-42 khm-ocz@kmocz.gov.ua