Фото без описуСьогодні у селищній раді відбулося он-лайн засідання селищної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій, на якому детально розглянуто питання: «Про стан пожежної безпеки в Старосинявській територіальній громаді, проведення комісійних обстежень помешкань одиноких, людей похилого віку, багатодітних, неблагополучних сімей та вжиття заходів щодо приведення помешкань у пожежонебезпечний стан в опалювальний сезон 2021/2022 років.» Участь в роботі взяли 17 членів комісії.

Виступив Олександр Боднарук, головний інспектор відділу запобігання надзвичайним ситуаціям Хмельницького РВ ГУ ДСНС в Хмельницькій області, який інформував про ситуацію, що склалася на 19 листопада 2021 року на території Старосинявської територіальної громади щодо дотримання вимог пожежної безпеки при опалюванні помешкань в житловому секторі.

На виконання офіційного звернення Головного управління державної служби України з надзвичайних ситуацій у Хмельницькій області, враховуючи наслідки пожежі в с.Медисівка Теофіпольської громади, внаслідок якої загинуло 4 дітей, на комісії ТЕБ і НС вирішено провести пожежно-профілактичні огляди житлових помешкань одиноких, людей похилого віку, багатодітних, неблагополучних сімей в підвідомчих населених пунктах; доручено старостам сіл, керівникам комунальних організацій, установ, закладів селищної ради, керівникам структурних підрозділів провести ряд заходів згідно Протоколу комісії. З метою вберегти населення від виникнення пожеж та запобігти лиху, контроль за виконанням рішення комісії покладено на головного інспектора Хмельницького РУ ГУ ДСНС у Хмельницькій області Олександра Бондарука та старост сіл громади.

(Протокол роботи комісії ТЕБ і НС додається).