Фото без описуСьогодні у селищній раді відбулося засідання організаційного комітету з організації громадських обговорень кандидатури старост старостинських округів Старосинявської селищної ради, яке провів голова оргкомітету, перший заступник селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради Олександр Попик. Участь в роботі оргкомітету взяла секретар селищної ради Світлана Лакуста.

На засіданні обговорено питання «Про організацію роботи відповідно до Порядку проведення громадського обговорення кандидатури старости в старостинських округах на території Старосинявської селищної ради (зокрема, у Пасічнянському старостинському окрузі та Сьомаківському старостинському окрузі)». Організаційний комітет, склад якого затверджено розпорядженням селищного голови №133/2021-р від 12.10.2021р., розробив алгоритм дій згідно Порядку проведення громадського обговорення кандидатури старости в старостинських округах на території Старосинявської селищної ради, затвердженого рішенням 16-ої чергової сесії восьмого скликання №13-16/2021 від 27.09.2021р.; та згідно рішення 16-ої чергової сесії восьмого скликання №12-16/2021 від 27.09.2021р. Для реалізації проведення заходів згідно Порядку, вирішено забезпечити неухильне виконання Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо розвитку інституту старост» прийнятого від 14.07.2021р.; оргкомітет розробив форму підписного листа відповідно до Порядку та підготував звернення до голови Хмельницької районної державної адміністрації - Відділу ведення Державного реєстру виборців апарату Хмельницької райдержадміністрації - щодо надання інформації про кількість виборців на території Пасічнянського та Сьомаківського старостинських округів (їх населених пунктах) Старосинявської ТГ, що необхідно для подальшої роботи організаційного комітету.

Організаційний комітет.