Фото без описуНе зважаючи на різноманітну погоду - осіння пора чудова. Осінь повноправною господинею ступила на землю. Кожного року є гарною традицією проведення тематичних заходів для молоді – Дня Осені – у навчальних закладах та закладах культури.

Так, у залі Пасічнянського сільського Будинку культури зібралася молодь на вечір відпочинку "Осінній дивограй". Від душі і з найкращими побажаннями директор Пасічнянського СБК Валентина Семенюк привітала іменинників, які народилися в осінні місяці. У програмі вечора були цікаві конкурси, жартівливі завдання, ігри, а саме: "Осінній сюрприз", " Поетичний конкурс", конкурс " Акторської майстерності", "Жіноча сумочка", " Скульптор", "Художник", " Царський банкет".

Учасники тематичного заходу – дівчата Щиголь Світлана, Загороднюк Марина, Загороднюк Настя творчо працювали, виконуючи завдання, проявили компетентність, театральні та художні здібності, створювали гарний настрій.

За участь у святі дівчата отримали солодкі подарунки.

Святкові тематичні заходи для молоді актуальні, адже юні активні учасники мають можливість проявити себе та збагатитися навиками комунікації саме під час таких просвітницько-культурних годин.

За матеріалами Старосинявського Будинку культури.