Фото без описуСтаросинявське управління ГУ Держпродспоживслужби в Хмельницькій області інформує, що відповідно до листа Головного управління Держпродспоживслужби в Хмельницькій області № 2-3/1/3768 від 26.08.2021 року «Щодо проведення пероральної імунізації диких м’ясоїдних тварин».

У Хмельницькій області орієнтовно з 06.09.2021 року розпочинається проведення планової пероральної імунізації диких м’ясоїдних тварин (лисиць, вовків, єнотовидних собак) проти сказу.

Вакцинація проводитиметься повітряним розподілом принад з вакциною за допомогою авіаційної техніки. Розкидання вакцини буде проводитись в лісових та сільськогосподарських угіддях по всій території області.

Визначене місце посадки та зльоту літаків в Хмельницькій області – КП «Аеропорт Хмельницький». Тривалість проведення пероральної імунізації залежатиме від погодних умов.

Начальник Старосинявського управління

ГУ Держпродспоживслужби  в Хмельницькій області В.О. Заворотний