18 серпня 2021 року в Старосинявській селищній раді відбулася п’ятнадцята позачергова сесія під головуванням Старосинявського селищного голови Віталія Здебського.

На пленарному засіданні депутати розглянути питання:

1. Про підтримку депутатського звернення депутатів Старосинявської селищної ради.

2. Про внесення змін та доповнень до рішення № 52 3-ої сесії селищної ради від 29.12.2015 року «Про затвердження структури, загальної чисельності апарату Старосинявської селищної ради та витрат на їх утримання» зі змінами та доповненнями.

Розглянувши ситуацію, яка склалася в громаді в зв’язку із руйнуванням доріг, заслухавши інформації керівників ТОВ «ХМІЛЬНИЦЬКЕ», ТОВ «ЕЛЕВАТОР БУД ІНВЕСТ», ТОВ «Старосинявський кар’єр», «Адампільський комбікормовий завод АП НВП «ВІЗИТ» та «Адампільський елеватор НПП «ВІЗИТ», депутати підтримали звернення до керівників підприємств ТОВ «ХМІЛЬНИЦЬКЕ», ТОВ «ЕЛЕВАТОР БУД ІНВЕСТ», ТОВ «ЕНСЕЛКО АГРО», ТОВ «Старосинявський кар’єр», «Адампільський комбікормовий завод АП НВП «ВІЗИТ», «Адампільський елеватор НПП «ВІЗИТ» наступного змісту:

«Ми, депутати Старосинявської селищної ради, на підставі статті 13 Закону України « Про статус депутатів місцевих рад» відповідно до численних звернень жителів територіальної громади, яку ми представляємо, щодо руйнування доріг та житлових будинків автомобільним транспортом, який надає послуги Вашим підприємствам в процесі їх діяльності, вимагаємо здійснити наступні дії та вжити наступні заходи для вирішення питань жителів громади, порушених у скаргах та зверненнях до нас:

• Не допускати перевантажень транспорту.
  • Вкладати кошти для ремонту доріг і планувати робити об’їзні дороги.

Про результати розгляду даного звернення повідомити Старосинявську селищну раду у 10-ти денний строк, встановлений законом. А також просимо повідомити про розгляд нашого звернення за 5 днів до дати розгляду для того, щоб ми могли взяти участь у розгляді Вами звернення».

Також з метою упорядкування структури апарату ради було внесено зміни до рішення № 52 3-ої сесії селищної ради від 29.12.2015 року «Про затвердження структури, загальної чисельності апарату Старосинявської селищної ради та витрат на їх утримання» зі змінами та доповненнями», а саме: із структури апарату ради було виведено посаду «секретар-друкарка» та введено посаду «секретар керівника».