Фото без описуЗавершила свою роботу тринадцята чергова сесія Старосинявської селищної ради, яка тривала з 29 липня по 6 серпня цього року.

Депутати плідно працювали під час роботи в постійних комісій та на пленарному засіданні ради. Так, було розглянуто 100 питань, всі вони стосувались земельних відносин, а саме: надання дозволів на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність, про затвердження документації із землеустрою, про передачу земельних ділянок в оренду та в постійне користування, про припинення права користування земельними ділянками та про припинення дії договорів оренди землі, про погодження встановлення меж та інші питання.

За результатами розгляду зазначених питань було прийнято відповідно 83 рішення сесії.