Фото без описуУ співпраці селищної ради та ПСП"Обрій" проведено поточний середній ремонт доріг комунальної власності Старосинявської селищної ради по вулицях Пушкінська, Боженка, Шаталова в селі Теліжинці. Протяжність відремонтованих доріг - 2км. Вартість виконаних робіт, більше 1,5 млн. грн. власних коштів ПСП"Обрій". Частка співфінансування Старосинявської селищної ради -150 тис. грн. Важливу справу благоустрою села Теліжинці на сьогодні значно покращено.

Разом з тим приватне сільськогосподарське підприємство «Обрій» з гарним урожаєм зустрічає 30-ту ювілейну дату Незалежності України - проводилися збирання ранніх зернових культур та смородини. Керівник ПСП «Обрій» Олександр Крот, депутат селищної ради, організував роботи не лише із благоустрою населеного пункту, а й добрими справами співпраці є постійною підтримкою жителів села, розвитку громади в соціально-економічному напрямку.

Відділ економічного розвитку, торгівлі та інвестицій

виконкому селищної ради