Товариство з обмеженою відповідальністю «Енселко Агро» повідомляє про те, що в с.Харківці буде проведено обробку посівів із застосуванням пестицидів та агрохімікатів агропідприємством ТОВ «Енселко Агро» в урочищі території територіальної громади, яке межує з населеним пунктом с.Харківці.

Відповідальна особа за обробку, контактний телефон 095-160-9490, 050-444-0743.

Обробка буде проводитись з 16.06.2021 р. по 30.06.2021 р. препаратом «Аканто Плюс», «Моспілан», діюча речовина «Пікоксістробін», «Ципроконазол».

На територію оброблених ділянок дозволяється:

• виходити не раніше ніж 3 доби після обробки.
  • проводити ручні роботи на суміжних ділянках не раніше ніж 3 доби після обробки.
  • випасати худобу та птицю, а також сінокіс не раніше ніж 3 доби після обробки.

Прошу жителів населенних пунктів прийняти до уваги інформацію щодо проведення агротехнічних заходів для уникнення небажаних наслідків.

Керівник підприємства Ременяк О.В.