Фото без описуВсеукраїнський День фермера, масштабна виставка – фестиваль, в рамках якого вся Україна вперше відзначaтиме Всеукраїнський День Фермера з 16 по 18 червня м.Черкаси, КП « Черкаський аеропорт» вул.Смілявська,168.

За Указом Президента України це свято набуло офіційної чинності та вперше буде відзначатися аграріями. Захід спрямований на популяризацію фермерства Україні, враховуючи їх значення для розвитку сільського господарства, внесок у вирішення питань продовольчої безпеки держави.

Тематика виставки: техніка та обладнання, внутрішньогосподарська логістика, селекція та насінництво, агрохімія та засоби захисту управління технологічними процесами, автовиставка, фестиваль інновацій.

В рамках святкування Всеукраїнського Дня Фермера буде проводитися нагородження керівників фермерських господарств.

Нагородження відбудеться 17 червня об 11:00 на головній сцені виставки шляхом вручення диплому та подарункового пакету.

Запрошуємо усіх бажаючих долучитись Всеукраїнського Дня фермера, масштабної виставки – фестивалю, в рамках якого вся Україна вперше відзначитиме Всеукраїнський День Фермера з 16 по 18 червня м.Черкаси, КП «Черкаський аеропорт» вул.Смілявська,168.

За додатковою інформацією звертайтесь за тел.+380684858386, agroshow.ua@gmail.com.

Програма та реєстрація відвідувачів на сайті agroshow.com.ua, електронна адреса для звернень: agroshow.ua@gmail.com.

Директор Департаменту Олег Омелянюк.