І. Виконання доходів селищного бюджету Старосинявської селищної ОТГ

За 2020 рік до селищного бюджету по загальному та спеціальному фондах надійшло 141012,2 тис грн доходів (з урахуванням міжбюджетних трансфертів), що на 10131,9 тис грн або на 6,7 % менше у порівнянні з 2019 роком. Зменшення надходжень до селищного бюджету зумовлене зменшенням надходжень офіційних трансфертів у 2020р.

До загального фонду селищного бюджету надійшло податків, зборів та інших неподаткових надходжень у сумі 78544,7 тис грн, що становить 104,1 % до річних планових призначень та більше у порівнянні з 2019 роком на 6919,5 тис грн. До спеціального фонду селищного бюджету власних надходжень надійшло у сумі 1331,4 тис грн або 56,7% відносно 2019 року. Таке зменшення зумовлене зменшенням власних надходжень бюджетних установ на 893,5 тис грн, на що, в свою чергу, вплинули обмежувальні протиепідемічні заходи, запроваджені з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2.

Обсяг офіційних трансфертів, отриманих селищним бюджетом Старосинявської селищної ОТГ, склав 61136,2 тис грн, що на 16035,5 тис грн менше у 1співставних умовах із 2019 роком, з них:

• до загального фонду надійшло:

- базової дотації – 6876,6 тис грн,

- освітньої субвенції з державного бюджету – 40560,8 тис грн;

- медичної субвенції з державного бюджету – 3631,7 грн;

- дотації з місцевого бюджету на здійснення переданих з державного бюджету видатків з утримання закладів освіти та охорони здоров`я за рахунок відповідної додаткової дотації з державного бюджету – 4438,1 тис грн;

- субвенції з місцевого бюджету на здійснення переданих видатків у сфері освіти за рахунок коштів освітньої субвенції – 696,5 тис грн;

- субвенції з місцевого бюджету на надання державної підтримки особам з особливими освітніми потребами за рахунок відповідної субвенції з державного бюджету – 392,7 тис грн,

- субвенції з місцевого бюджету на забезпечення якісної, сучасної та доступної загальної середньої освіти `Нова українська школа` за рахунок відповідної субвенції з державного бюджету – 887,3 тис грн,

- субвенції з місцевого бюджету на здійснення переданих видатків у сфері охорони здоров`я за рахунок коштів медичної субвенції – 135,8 тис грн,

- субвенції з місцевого бюджету на проведення виборів депутатів місцевих рад та сільських, селищних, міських голів, за рахунок відповідної субвенції з державного бюджету – 1428,5 тис грн,

- субвенції з місцевого бюджету на здійснення підтримки окремих закладів та заходів у системі охорони здоров`я за рахунок відповідної субвенції з державного бюджету – 623,8 тис грн.

• до спеціального фонду надійшло:

- субвенції з місцевого бюджету за рахунок залишку коштів освітньої субвенції, що утворився на початок бюджетного періоду – 64,3 тис грн, іншої субвенції з місцевого бюджету – 1400,0 тис грн.

Аналіз надходжень до селищного бюджету

ІІ. Виконання видатків селищного бюджету

Видатки селищного бюджету за 2020 рік виконано в обсязі 138943,2 тис. грн., що становить 89,8% до 2019 року.

Завдяки вжитим заходам по наповненню доходної частини бюджету та ефективному використанню бюджетних коштів:

- своєчасно виплачено заробітну плату працівникам бюджетних установ;

- забезпечено стовідсоткову оплату за спожиті бюджетними установами та організаціями енергоносії та комунальні послуги, проведено оплату видатків на придбання продуктів харчування та медикаментів, інших витрат, що забезпечують виконання бюджетними установами своїх функцій.

Аналіз виконання видатків селищного бюджету