Хмельницька обласна служба зайнятості впродовж багатьох років активно співпрацює з сільськими, селищними радами, об’єднаними територіальними громадами (ОТГ) та роботодавцями у напрямку організації і проведенні громадських та інших робіт тимчасового характеру.

До переліку найбільш розповсюджених громадських робіт входять:

• екологічний захист навколишнього середовища;
  • будівельні та ремонтні роботи на об’єктах соціальної сфери;
  • роботи з благоустрою та озеленення територій;
  • інформування населення щодо порядку отримання житлових субсидій.

З початку року в громадських та інших роботах тимчасового характеру брали участь 1415 осіб, в тому числі 1407 безробітних. До громадських робіт було залучено 90 безробітних, з них 82 особи працювали у галузі державного управління та обов’язкового соціального страхування, 8 осіб – у сільськогосподарській сфері.

За робітником (безробітним) зберігаються всі соціальні гарантії:

• оплачуються внески і податки;
  • за необхідності оплачується листок непрацездатності;
  • умови праці відповідають встановленим законодавчим нормам (враховується стан здоров'я, професійні та індивідуальні особливості людини);
  • оплата праці здійснюється за фактично виконану роботу;
  • продовжує виплачуватися допомога по безробіттю, якщо, згідно закону, вона безробітному належить.

Громадські роботи приносять значну користь як для безробітного, так і для самої громади.

Відділ інформаційної роботи Хмельницький обласний центр зайнятості

пров. Шевченка,10 м.Хмельницький, Україна, 29000

тел: +38(0382) 65 74-18 +38(0382)76-46-42