З початку року понад 2 тис. роботодавців поінформували Хмельницьку обласну службу зайнятості про потребу у кваліфікованих працівниках в області. У базі даних налічувалось 9,3 тис. вакансій. Середній розмір оплати праці становив 7262 грн.

«Найбільший попит на ринку праці зберігається за робітничими професіями. Майже 60% вакансій - професії сфери торгівлі та послуг, переробної промисловості, транспорту. Затребувані менеджери (управителі) в усіх сферах економічної діяльності, бухгалтери, економісти, інженери з досвідом роботи та середній медичний персонал», - повідомляє директор Хмельницького обласного центру зайнятості Сергій Черешня.

Протягом січня-березня 2021 року 4,5 тис. осіб працевлаштувалися за сприяння обласної служби зайнятості, в тому числі 3,1 тис. зареєстрованих безробітних. До громадських та інших робіт тимчасового характеру було залучено 1,1 тис. громадян. А з метою забезпечення професійно-кваліфікаційного рівня 1,6 тис. осіб проходили професійне навчання.

Довідково: станом на 1 квітня 2021 року актуальними були 2,6 тис. вакансій, на одну вакансію претендували 7 безробітних. Кількість зареєстрованих безробітних становила 17,1  тис. осіб, в тому числі 420 військовослужбовців - учасників АТО (ООС) та 51 особа з числа внутрішньо переміщених. Серед безробітних 53% складали жінки, 28,1% – молодь віком до 35 років, 21,5% - особи, які мають додаткові гарантії щодо сприяння у працевлаштуванні, 51,2% зареєстрованих безробітних були сільськими мешканцями.

Відділ інформаційної роботи Хмельницький обласний центр зайнятості

пров. Шевченка,10 м.Хмельницький, Україна, 29000

тел: +38(0382) 65-74-18 +38(0382)76-46-42