Фото без описуПрогнозом гідрометцентру України щодо значного пониження температури повітря вночі – 20, вдень -17 градусів морозу занепокоює жителів громади. Старосинявською ОТГ із 15 січня 2020 р. на період значного зниження температури організувала роботу стаціонарних пунктів обігріву на базі комунальних підприємств – районної лікарні, амбулаторій сімейної медицини в населених пунктах громади. Організовано роботу комунальних підприємств селищної ради у співпраці із філією «Старосинявський райавтодор» щодо розгортання снігу та посипання відповідною сумішшю ділянок доріг, вулиць, площ, робіт із вивезення ТВП.

Під головуванням селищного голови Віталія Здебського відбулася оперативна нарада з метою організації заходів щодо запобігання випадкам переохолодження, надання допомоги людям у період значного пониження температури. Участь в роботі взяли заступники селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради: Олександр Попик, Надія Вікарська, Андрій Карпушин, представники усіх служб оперативного реагування, які діють на території громади, керівники комунальних підприємств селищної ради, начальники структурних підрозділів.

Доручено:

• 1.поліцейським офіцерам громади – забезпечити патрулювання, особливо у нічний час та в сільській місцевості, спрямоване на виявлення осіб, які перебувають у стані алкогольного сп’яніння, мають ризик отримати переохолодження;
  • 2. начальнику відділу освіти, молоді, спорту, культури виконкому селищної ради, головним лікарям закладів охорони здоров’я, директорам Терцентру, Старосинявського ЦСССДМ забезпечити безперебійне функціонування закладів і установ соціальної сфери, відвідування громадян похилого віку, осіб з інвалідністю, сімей з дітьми, які перебувають у складних життєвих обставинах, для вжиття заходів із запобігання переохолодження вдома.
  • 3.Старосинвяському РС ДСНС України рекомендовано забезпечити готовність до розгортання мобільних пунктів обігріву.
  • 4. Старосинявському РЕМ рекомендовано підготувати до застосування сили та засоби (електростанції та підігрівачі повітря) на випадок знеструмлення або порушення теплопостачання об’єктів життєзабезпечення населення, зокрема соціальної сфери, лікарень, закладів освіти та ін. об’єктів.

У випадках переохолодження звертайтеся за тел. «Гарячої лінії» - 2-00-16, або моб. 068-430-54-02. Будьте обережні, бережіть себе!

За матеріалами оперативної наради.