Фото без описуВідповідно до листа Департаменту розвитку промисловості та агропромислового комплексу Хмельницької обласної державної адміністрації від 13.01.2021 року №03-02/68 повідомляємо, що Департамент розвитку промисловості та агропромислового комплексу Хмельницької обласної державної адміністрації здійснює координацію роботи з виконання заходів Програми розвитку агропромислового комплексу Хмельницької області на 2017-2021 рік, якою передбачена бюджетна підтримка на 2021 рік по таких напрямках:

• часткова компенсація вартості придбаної сільськогосподарської техніки та обладнання, зокрема установок індивідуального доїння холодильних установок, тракторів (до 90к.с.), причіпної та навісної техніки, іншого технологічного обладнання для виробничого процесу, які використовуються фізичними особами – підприємцями, що обробляють угіддя площею до 20 га, сімейними фермерськими господарствами, обслуговуючими кооперативами;
  • часткова компенсація вартості витрат на сертифікацію відповідності виробництва органічної продукції підприємствам всіх форм власності (для сертифікованих підприємств і бажаючих зайнятися органічним виробництвом).

Бажаючих взяти участь у даній Програмі, просимо до 19.01.2021року надати інформацію, а саме орієнтовний обсяг закупівлі техніки та обладнання, у відділ економічного розвитку, торгівлі та інвестицій виконавчого комітету Старосинявської селищної ради.

Інформацію надсилати на ел. адресу: stsinekonom.gromada@gmail.com