Фото без описуЗ метою наближення адміністративних послуг до жителів нашої громади, створення комфорту та доступності в отриманні адміністративних послуг широкого спектру 06.10.2020р. підписано Договір про співпрацю між Головним сервісним центром МВС та Старосинявською селищною радою щодо задоволення потреб населення Старосинявскої ОТГ, що надаються сервісними центрами МВС.

Мобільний сервісний центр МВС буде розглядати можливість виїзду лише за наявності 10 і більше заявок від громадян на отримання відповідних послуг.

Тому, просимо бажаючих отримати послуги мобільного сервісного центру МВС здійснити попередній запис на прийом в ЦНАПі (рецепція) або телефоном за номерами: 2 07 70, (068) 450 30 05, (050) 729 78 84.

Послуги, що надаватимуть працівники МСЦ МВС:

• Реєстрація та перереєстрація транспортних засобів
  • Заміна посвідчення водія
  • Видача міжнародного посвідчення водія
  • Прийом запитів на отримання довідок про відсутність судимостей