Сьогодні у залі РБК відбулася перша установча сесія Старосинявської селищної ради, яку відкрила голова Старосинявської селищної територіальної виборчої комісії Марія Худик. Депутати ознайомилися зі звітом голови Старосинявської СТВК за результатами виборів депутатів Старосинявської селищної ради та заслухали звіт голови Старосинявської СТВК за результатами виборів на посаду Старосинявського селищного голови та визнання їх повноважень.

Депутати зачитали Присягу депутатів місцевої ради, до зачитування Присяги голова виборчої комісії запросила найстаршого депутата селищної ради УІІІ скликання Василя Олійника. 26 депутатам селищної ради вручили посвідчення. (https://starosynjavska-gromada.gov.ua/deputati-gromadi-10-39-21-28-03-2016/)

Вдруге зачитав Присягу новообраний голова Старосинявськкої селищної ради Віталій Здебський. Голова СТВК Марія Худик вручила йому посвідчення посадової особи місцевого самоврядування.

Вітання присутнім у залі адресували голова Старосинявської СТВК Марія Худик, селищний голова Віталій Здебський та депутат селищної ради УІІІ скликання Василь Олійник.

На цьому перше пленарне засідання сесії завершило роботу.

Прес-служба ОТГ.