Хмельницька область, Хмельницький район

ПОДАРУЙТЕ ДИТИНІ РАДІСТЬ!

Дата: 18.11.2020 14:52

Старосинявський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Старосинявської селищної ради розпочинає підготовку до новорічних та різдвяних свят. Пропонуємо усім небайдужим жителям Старосинявської ОТГ підтримати акцію "Подарунок в коробці" для дітей, які справді цього потребують.

Що для цього потрібно:

• 1. Знайти будь яку коробку.
  • 2. Покласти в неї подарунок для дитини (Одяг, солодощі, іграшки, засоби гігієни тощо).
  • 3. Упакувати гарно подарунок і підписати. (Наприклад: дівчинка, 8 років, хлопчик 10 років).

Розпочнемо прийом оцих пакуночків «дитячого щастя» з 25.11.2020 року.

На передодні Нового року подарунки будуть передані в сім’ї з дітьми, які відносяться до вразливих категорій населення.

Крім того, якщо ви знаєте таку дитину, яка заслуговує на подарунок і очікує свята, але батьки точно не в змозі її порадувати, надсилайте нам контакти родини і ми додамо їх до списку.

Результати про проведену акцію будуть висвітлені на офіційному сайті Старосинявської селищної ради.

Контактні телефони: 0680265685; 0976183354; 0983498157; 0961635581.

Звертатися до Старосинявського ЦСССДМ, смт. Стара Синява, вул. І. Франка, 8 (будівля Старосинявської селищної рад, 4 поверх).

Просимо вподобати і зробити репост!!!

Старосинявський ЦСССДМ.