Фото без описуЩоб покращити благоустрій вуличної дороги у Старій Синяві – на вулиці Мічуріна, де дорожнє покриття потребувало ямкового ремонту, спільні зусилля у вирішенні цього питання об’єднали: селищний голова Віталій Здебський, депутат Хмельницької обласної ради 7-го скликання (співвласник ТОВ «Фінден» (Новосинявський гранітний кар’єр) В’ячеслав Антонюк, депутат районної ради Микола Маліновський, перший заступник селищного голови Андрій Карпушин та директор КП «Старосинявський комунгосп» Ігор Федорчук.

Використано 80 т відсіву із щебенем, що покращило благоустрій вулиці. Розуміючи гостру проблему якості ремонтних робіт вчасно із власної ініціативи надав допомогу виконавцям депутат Хмельницької обласної ради 7-го скликання (співвласник ТОВ «Фінден» (Новосинявський гранітний кар’єр) В’ячеслав Антонюк – забезпечив гранітною сумішшю і вивезенням на складні ділянки дороги. В’ячеслав Вікторович постійно підтримує жителів громади з питання надання допомоги ямкового ремонту доріг, підтримка напрямку ремонту сільських доріг на часі, тому підсипання критичних ділянок вуличних доріг було і залишається одним із пріоритетних питань роботи інвестора у співпраці з органами місцевого самоврядування.

Працівниками комунального підприємства «Старосинявський комунгосп» (керівник Ігор Федорчук) організовано роботи із грейдерування та формування дорожнього покриття.

Тільки спільні злагоджені дії дадуть ефективні результати.

Селищний голова Віталій Здебський щиро вдячний за розуміння, відновлення роботи гранітного кар’єру, надану допомогу жителям громади.

КП «Старосинявський комунгосп»