Дата: 14.09.2020 15:05

Старосинявська дільниця Старокостянтинівського відділення АТ «Хмельницькгаз» доводить до відома, що в зв’язку з проведенням будівельно-монтажних робіт по встановленню та приєднанню ШГРП до діючого газопроводу високого тиску с. Нова Синявка 14 вересня 2020 року буде припинено газопостачання в селах Ілятка, Нова Синявка, Чехи.

Орієнтовний термін припинення газопостачання до чотирьох діб (з 14.09.2020 – 17.09.2020).

Під час припинення газопостачання необхідно відключити всі газові прилади, перекривши крани на приладах та перед ними. Пуск газу в населених пунктах буде проводитися поступово і за умови присутності користувачів газу (власників) у будинках.

Просимо дану інформацію довести до користувачів природним газом, які проживають в вище зазначених селах.

Старший майстер Старосинявської дільниці Іванов О.Г.