Фото без описуСтаросинявське районне управління ГУ Держпродспоживслужби в Хмельницькій області інформує, що відповідно до листа Головного управління Держпродспоживслужби в Хмельницькій області № СЛ- 7/314/20 від 31.08.2020 року «ІЦодо проведення пероральної імунізації диких м’ясоїдних тварин».

У Хмельницькій області орієнтовно з 05.09.2020 року розпочинається проведення планової пероральної імунізації диких м’ясоїдних тварин (лисиць, вовків єнотовидних собак) проти сказу.

Вакцинація проводитиметься повітряним розподілом принад з вакциною авіакомпанією ТОВ «Авіакомпанія V-Avia» за допомогою літаків АН - 2. Розкидання вакцини буде проводитись в лісових та сільськогосподарських угіддях по всій території області. Визначене місце посадки та зльоту літаків в Хмельницькій області - КП "Аеропорт Хмельницький".

Тривалість проведення пероральної імунізації залежатиме від погодніх умов.

Заступник начальника Старосинявського РУ ГУ

Держпродспоживслужби  в Хмельницькій області