Про скликання 70–ї позачергової сесії Старосинявської селищної ради VII скликання

Дата: 27.08.2020 17:44

СТАРОСИНЯВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

СТАРОСИНЯВСЬКОГО РАЙОНУ

ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

вул. Івана Франка 8, смт. Стара Синява, 31400 тел. 2-10- 89 Код ЄДРПОУ 04402824

27 серпня 2020 року смт Стара Синява № 67/2020 -р

Керуючись пунктом 8 статті 42, пунктом 9 статті 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», та враховуючи встановлення карантину на території Хмельницької області:

1. Скликати, з дотриманням усіх передбачених законодавством та вимогами головного санітарного лікаря України карантинних заходів, сімдесяту позачергову сесію Старосинявської селищної ради VІІ скликання 31 серпня 2020 року о 10 годині ранку на території господарського двору адмінбудинку смт. Стара Синява з таким порядком денним:

• 1. Про ліквідацію методичного кабінету структурного підрозділу відділу освіти, молоді, спорту, культури виконавчого комітету Старосинявської селищної ради Хмельницької області.
  • 2. Про створення центру професійного розвитку педагогічних працівників Старосинявської селищної ради.
  • 3. «Про затвердження Порядку проведення конкурсного відбору на посади директора Комунальної установи «Центр професійного розвитку педагогічних працівників Старосинявської селищної ради» та Порядку проведення конкурсного відбору на посади педагогічних працівників Комунальної установи «Центр професійного розвитку педагогічних працівників Старосинявської селищної ради»
  • 4. Про внесення змін до структури Старосинявської селищної ради

2. Відділу організаційно – кадрової роботи апарату селищної ради забезпечити організацію проведення даної сесії з дотриманням усіх карантинних норм.

3. Запросити на сесію: депутатів селищної ради; начальника відділу освіти, молоді, спорту, культури виконавчого комітету Старосинявської селищної ради Пузирука О.М.

4. Дане розпорядження оприлюднити на офіційному сайті ради.

5. Контроль за виконанням даного розпорядження залишаю за собою.

Селищний голова                           В.Е.Здебський