ТРИВАЮТЬ ІНДИВІДУАЛЬНІ ПІДКЛЮЧЕННЯ ДВОРІВ

Дата: 13.08.2020 14:35

Працівники комунального підприємства селищної ради «Старосинявський центральний водоканал №1» продовжують роботи з індивідуальних підключень домогосподарств до мережі нового водогону у с.Дашківці. Прохання КП «Старосинявського ЦВК №1» до жителів селища оперативніше подавати заяви на індивідуальні підключення до мережі нового водогону. Для цього необхідно виготовити технічні умови.

Після отримання технічних умов необхідно:

• виготовити проектну документацію та погодити її з КП “Старосинявський центральний водоканал №1”;
  • виконати роботи згідно з погодженою проектною документацією (прокладання мереж, встановлення вузлів обліку, тощо) без виконання безпосереднього підключення до водопровідно-каналізаційних мереж;
  • отримати письмовий дозвіл від КП “Старосинявський центральний водоканал №1” на підключення;
  • укласти договір з КП “Старосинявський центральний водоканал №1” про надання послуг централізованого водопостачання та водовідведення”.

Шановні жителі громади, ми працюємо для вас, щоби в кожному домі були зручності, була вода. Чим швидше пройдуть процедури підключення, тим швидше ви позбудетеся перебоїв із водопостачанням.

КП «Старосинявський водоканал №1»