Про проведення місячника санітарної очистки та благоустрою населених пунктів Старосинявської селищної ради

Дата: 05.08.2020 11:26

СТАРОСИНЯВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

СТАРОСИНЯВСЬКОГО РАЙОНУ

ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

вул. Івана Франка 8, смт. Стара Синява, 31400 тел. 2-10- 89 Код ЄДРПОУ 04402824

04 серпня 2020 смт Стара Синява № 65/2020

Про проведення місячника санітарної очистки та благоустрою населених пунктів

Старосинявської селищної ради

Керуючись ст. 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст. 9 Закону України «Про благоустрій населених пунктів», з метою покращення санітарного стану населених пунктів Старосинявської селищної ради до Дня незалежності України:

1. Провести з 5 серпня по 20 серпня 2020 року місячник санітарної очистки та благоустрою населених пунктів Старосинявської селищної ради.

2. Керівникам комунальних підприємств, установ та організацій провести санітарну очистку та благоустрій прилеглих, закріплених за ними територій з вивезенням сміття на селищний полігон твердих побутових відходів.

3. Керівникам підприємств, установ та організацій інших форм власності, рекомендувати провести санітарну очистку та благоустрій прилеглих, закріплених за ними територій, з вивезенням сміття на селищний полігон твердих побутових відходів.

4. Підприємствам, установам та організаціям різних форм власності під час проведення місячника відновити місця розритих проїжджих частин вулиць, тротуарів та провести обкошування трави, обрізку дерев та кущів у зелених зонах.

5. В.о. старостам організувати прибирання населених пунктів Старосинявської селищної ради.

6. Комунальному підприємству “Старосинявський комунгосп” (І.Федорчук) в період проведення місячника провести обкошування трави вздовж вулиць, забезпечити вивіз сміття на полігон твердих побутових відходів (сільських сміттєзвалищ).

7. Керуючому справами апарату селищної ради (О.Бондарчук) забезпечити проведення інформаційних заходів та роз'яснювальної роботи щодо місячника санітарної очистки та благоустрою населених пунктів Старосинявської селищної ради.

8. Усі заходи проводити із врахуванням карантинних обмежень, пов’язаних із боротьбою з поширенням короновірусної інфекції.

9. Контроль за виконанням розпорядження покласти на першого заступника селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради А.Карпушина.

Селищний голова                          В. Здебський