ОГОЛОШЕННЯ!

Дата: 29.07.2020 16:01

Старосинявська дільниця Старокостянтинівського відділення АТ «Хмельницькгаз» доводить до Вашого відома, що, в зв’язку з проведенням будівельно-монтажних робіт по заміні відключаючих пристроїв на газопроводі високого тиску в смт.Стара Синява 03 серпня 2020 року з 9:00 години буде припинено газопостачання в смт. Стара Синява, с.Уласово-Русанівка, с.Теліженці.

Орієнтовний термін припинення газопостачання - до чотирох діб ( з 03.08.20 — 07.08.20).

Під час припинення газопостачання необхідно відключити всі газові прилади, перекривши крани на приладах та перед ними. Пуск газу в населених пунктах буде проводитися поступово і за умови присутності користувачів газу (власників) у будинках.

Просимо Вас дану інформацію довести до користувачів природним газом, які проживають в вищезазначених селах.