Важлива інформація для жителів Старосинявської Громади !!!

Дата: 24.07.2020 16:18

Відділ з питань державної реєстрації виконавчого комітету Старосинявської селищної ради повідомляє, що з 00.00 05 серпня 2020 року до 23.59 16 серпня 2020 року

буде здійснюватись впровадження оновленого програмного забезпечення Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань відповідно до наказу Міністерства юстиції України від 14 липня 2020 року №2409/5 (набирає чинності 28 липня 2020 року) “Про деякі питання впровадження оновленого програмного забезпечення Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань”, зареєстрований в Міністерстві юстиції України 17 липня 2020 року за №672/34955 у зв'язку з його оіфційним опублікуванням в Офіційному віснику України від 28 липня 2020 року №58.

Доводимо до відома, що протягом зазначеного періоду прийом документів, що подаються для державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань здійснюватися не буде. Крім того, саме з 18.00 07 серпня 2020 року функціонування діючого програмного забезпечення Єдиного державного реєстру буде зупинене.

У зв'язку з вище вказаною інформацією, в Україні з 17 серпня 2020 року впроваджує оновлене програмне забезпечення Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань (ЄДР, Єдиний державний реєстр).

Начальник відділу з питань державної

реєстрації виконавчого комітету

Старосинявської селищної ради Куцоконь В.М.