Фото без описуВідбулася робоча зустріч заступника голови Старосинявської селищної ради Світлани Лакусти з головним спеціалістом відділу “Летичівське бюро правової допомоги” Хмельницького місцевого центру безоплатної вторинної правової допомоги Оксаною Куцоконь.

Під час зустрічі обговорені проблемні правові питання, що виникають у жителів району, порядок надання громадянам первинної та вторинної правової допомоги, забезпечення державної гарантії рівних можливостей для доступу громадян до правосуддя та надання правових послуг із захисту, здійснення представництва інтересів осіб, що мають право на безоплатну вторинну правову допомогу, в судах, інших державних органах, органах місцевого самоврядування, керуючись Законом України “Про безоплатну правову допомогу”, ст. 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, а також питання взаємодії суб’єктів надання безоплатної правової допомоги під час здійснення заходів, спрямованих на підвищення рівня правової обізнаності населення району.

Бюро правової допомоги.