ОГОЛОШЕННЯ!

Дата: 10.07.2020 16:15

Старосинявська дільниця Старокостянтинівського відділення АТ «Хмельницькгаз» доводить до Вашого відома, що, в зв’язку з проведенням будівельно-монтажних робіт по заміні відключаючих пристроїв на газопроводі високого тиску до с.Нова Синявка 13 липня 2020 року з 9:00 години буде припинено газопостачання в с.Йосипівка, с. Ілятка, с.Нова Синявка, с.Чехи.

Орієнтовний термін припинення газопостачання - до чотирох діб ( з 13.07.20 — 16.07.20).

Під час припинення газопостачання необхідно відключити всі газові прилади, перекривши крани на приладах та перед ними. Пуск газу в населених пунктах буде проводитися поступово і за умови присутності користувачів газу (власників) у будинках.

Просимо Вас дану інформацію довести до користувачів природним газом, які проживають в вищезазначених селах.

Старший майстер Старосинявської дільниці Іванов О.Г.