СТАРОСИНЯВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

вул. Івана Франка 8, смт. Стара Синява, 31400 тел. 2-10- 89 Код ЄДРПОУ 04402824

09 липня 2020 року      смт Стара Синява      № 62/2020-р

Про скликання 67 –ї позачергової сесії Старосинявської селищної ради VII скликання

Керуючись пунктом 8 статті 42, пунктом 9 статті 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», у зв’язку з необхідністю та враховуючи встановлення карантину на території Хмельницької області:

1. Скликати, з дотриманням усіх передбачених законодавством та вимогами головного санітарного лікаря України карантинних заходів, шістдесят сьому позачергову сесію Старосинявської селищної ради VІІ скликання 13 липня 2020 року о 10 годині ранку на території господарського двору адмінбудинку смт. Стара Синява з таким порядком денним:

• 1. Про внесення змін до селищного бюджету на 2020 рік.

2. Відділу організаційно-кадрової роботи апарату селищної ради забезпечити організацію проведення даної сесії з дотриманням усіх карантинних норм.

3. Запросити на сесію: депутатів селищної ради, в.о. старост, начальника відділу освіти, молоді, спорту, культури виконкому селищної ради О.М. Пузирука.

4. Дане розпорядження оприлюднити на офіційному сайті селищної ради.

5. Контроль за виконанням даного розпорядження залишаю за собою.

Селищний голова                                    В.Е.Здебський