Увага! Оголошено набір на заміщення вакантних посад у Збройних Силах України! Підписавши контракт, ви отримуєте:

• стабільну заробітну плату від 10 200 гривень;

• разову грошову винагороду у зв’язку із підписанням першого контракту від 14 800 гривень;

• підйомну допомогу від 10 200 гривень;

• повноцінне матеріальне забезпечення (близько 30-ти найменувань форми одягу);

• безоплатний санаторно-курортний відпочинок;

• безоплатне медичне забезпечення, лікування;

• грошову допомогу на оздоровлення від 10 200 гривень під час відпустки (від 30 діб на рік);

• грошову допомогу на вирішення соціально-побутових питань.

Вимоги до прийняття на військову службу

На військову службу за контрактом приймаються особи рядового, сержантського, старшинського та офіцерського складу, зокрема:

• офіцери запасу;

• громадяни призивного віку, які мають вищу, професійно-технічну, повну або базову загальну середню освіту;

• військовозобов’язані, а також жінки, які не мають військових звань офіцерського складу, з відповідною освітою та спеціальною підготовкою;

Основними вимогами під час відбору та прийняття на військову службу за контрактом є:

• стан здоров’я та придатність до військової служби за медичними показниками та показниками профвідбору;

• фізична підготовленість та психологічна стійкість кандидата на військову службу;

• мотивація до військової служби;

• рівень сформованості ідейних цінностей, моральних та професійних якостей.

Строки військової служби

Для громадян України, які вперше прийняті на військову службу за контрактом, встановлюються такі строки військової служби в календарному обчисленні:

• строком від 1 до 5 років – з офіцерами запасу;

• строком на 3 роки - з військовослужбовцями, прийнятими на посади рядового складу;

• строком від 3 до 5 років залежно від згоди сторін - з військовослужбовцями, прийнятими на посади сержантського і старшинського складу;

• строком на 6 місяців - з військовослужбовцями строкової військової служби та військовослужбовцями військової служби за призовом під час мобілізації, на особливий період, які під час дії особливого періоду вислужили не менше 11 місяців, осіб, звільнених з військової служби під час дії особливого періоду, які приймаються на військову службу за контрактом у період з моменту оголошення мобілізації до часу введення воєнного стану (настання воєнного часу) або оголошення рішення про демобілізацію .

У разі закінчення особливого періоду або оголошення рішення про демобілізацію дія таких контрактів припиняється достроково. Ст. 23.1. Закону України "Про військовий обов’язок і військову службу" N 2232-ХІI .

Порядок відбору кандидатів

Процедура відбору громадян для прийняття на військову службу за контрактом передбачає:

• вивчення особистих якостей, установлення відповідності рівня їх освіти та професійної підготовки;

• організації медичного огляду;

• перевірки рівня фізичної підготовки;

• проведення заходів професійно-психологічного відбору;

• проведення спеціальної перевірки (у разі необхідності).

У разі виникнення кризової ситуації, що загрожує національній безпеці України контракт з громадянином (військовослужбовцем) укладається до отримання результатів спеціальної перевірки.

Громадян, які виявили бажання проходити військову службу за контрактом чекаємо за адресою: смт Стара Синява, вул. Грушевського, 96.