Фото без описуСьогодні 10 червня впродовж доби лікарями КНП «Старосинявського ЦПМСД» на Старосинявщині зафіксовано троє хворих із бронхопневмоніями: 2 осіб вчора з обіду та один – сьогодні, якого госпіталізовано до інфекційного відділення Старосинявської ЦРЛ.

Медпрацівниками КНП «Старосинявська ЦРЛ» проведено всього 52 швидкісних тести, один за попередню добу із негативним результатом; приїжджих із-за кордону не зафіксовано.

Ситуація: за даними Центру громадського здоров’я в Україні станом на 10 червня зафіксовано 28381 лабораторно підтверджений випадок COVID-19, з них 833 летальних, 12769 пацієнтів одужало. За добу зафіксовано 525 нових випадків, з них 70 у дітей та 49 у медичних працівників. Госпіталізовано у заклади охорони здоров’я 114 осіб. Одужали за добу 357 осіб, померли 23 особи. За останню добу проведено 14 210 тестувань, з яких 8 477 методом ПЛР, 5 733 методом ІФА. Загалом проведено 445 940 тестувань методом ПЛР.

За добу найбільшу кількість підтверджених випадків зареєстровано у Волинській (101), Львівській (78) областях та в місті Києві (57).

На Хмельниччині сьогодні: у Хмельницькому - 10 червня від початку пандемії зафіксовано від початку пандемії зафіксовано 42 випадки захворювання на Covid-19. 35 осіб одужало, 1 людина померла і 6 хворіють (4 лікуються стаціонарно, 2 - амбулаторно). У Хмельницькій області станом на 9.00 год. - 520 випадків захворювання. Інфекційна лікарня: в інфекційній лікарні на 8:30 78 хворих, з них 1 дитина. Поступило 8 осіб, з них 2 хворих на COVID-19 (1 мешканець Хмельницького), 5 осіб із підозрою на COVID-19 і 1 хворий із ангіною. В інфекційній лікарні зараз 50 хворих на COVID-19 (4 мешканці Хмельницького) і 7 осіб із підозрою на COVID-19 (3 мешканці Хмельницького). Пневмонії: в інфекційній лікарні 53 хворих із пневмоніями, в міській лікарні - 2, в міській дитячій - 0. (Джерело: Хмельницька міська рада).

МОЗ інформує: Наразі постановою Уряду, якою введено адаптивний карантин, відкриття дитячих таборів не дозволяється. Україна поетапно послаблює карантин. Однак це не означає, що його взагалі скасовано. Правила безпеки залишаються такими ж, як і раніше. Маска, миття та дезінфекція рук, а також соціальна дистанція - основні умови безпеки. Не будьте легковажними щодо свого здоров’я, бережіть себе!

За оперативною інформацією Старосинявської ОТГ.